Ajo është një nga aktorët më të famshme në hollivud, bëhet fjalë për aktoren e njohur ne botë Eliza Dushku.

Eliza është ndër personazhet mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria si dhe aktivitete profesionale.

Por duket es këtë herë Eliza ka vendosur të sjellë një  imazh paksa ndryshe, aktorja ka postuar një foto në instagram e cila përkon me kohën e fëmijërisë së saj.  Fotoja është realizuar në vitin 84, kur Eliza ishte vetëm 4 vjeç.

Shikojeni si dukej aktorja kur ishte vogëlushe.