Ajo është një prej modeleve më të njohura në Australi.

E famshme për format e saj seksi, ajo ka pozuar disa herë për revistën Playboy.

Quhet Larissa Bartolo dhe do ua ngrejë temperaturat.

Shijoni disa foto të saj.