Ajo ishte një gazetare, autore, publiciste dhe redaktore. Është kjo bukuroshja Cassie Brown nga Kanadaja.

Biondina me siguri që është një nga shkrimtaret më seksi që mund t`iu ketë zërë syri, shkruan Indeksonline.

Cassie së fundmi ka publikuar fotografi ku shihet e veshur me një set të brendshmesh që i lënë në pah vijat perfekte të trupit.

Këtë mund ta shihni edhe e vlerësoni edhe vet