Bukuroshja e njohur nga Kosova, Agnesa Vuthaj kujdes të veçantë i kushton look-ut të saj.

Vuthaj me anë të një paraqitje në Instagram na ka bërë me dije se e kujdesshme tregohet edhe për fytyren e saj- shkruan Indeksonline.

Ajo ka publikuar një video, teksa fytyra e saj duket krejtësisht natyrale dhe pa grim.