Ajo është e njohur për selfiet e saj seksi.

Dhe Kim Kardashian dukej tejet e nxehtë në foton që ka ri-publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një foto e bërë para 3 vitesh,

36 vjeçarja shihet e shtrirë pranë një pishine, e veshur në bikini ngjyrë nude, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe barkun e sheshtë.

Nëna e dy fëmijëve ka ngritur temperaturat me këtë foto.