Mbretëresha e rrjeteve sociale dhe ylli televiziv, Kim Kardashian kapostuar një foto me dy fëmijet e saj.

Siç duket Kim ishte inspiruar nga eklipsi solar që pushtoi Amerikën dje, prandaj edhe kishte shkruar në foto “Eklipsi i zemrës time”.

Kim nuk poston shpesh foto të fëmijëve të saj, e sidomos të djalit të saj Saint, prandaj kjo foto e postuar, ngrohu zemrat e të gjithë fansave të saj.