Pas moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca, edhe Orhidea Latifi sot ka pozuar pa grim.

Ajo u shfaq nga shtrati, me flokë kaçurrele dhe në fytyrë nuk kishte asnjë pikë grim.

Kida mori vetëm komente pozitive nga fansat, të cilët duket se nuk i dëshproi fare edhe me paraqitjen e saj natyrale, siç nuk guxojnë të ‘rrezikojnë’ shpesh artistët e tjerë.

Projekti i fundit nga Kida është ‘Pe du’, e cila këngë u prit mirë nga publiku.