Një këngëtare shumë e suksesshme nga estrada jonë është edhe anëtarja e grupit On Records, Orhidea Latifi- Kida.

Në profilin e saj në Instagram, Kida ka publikuar një foto me të cilën u paraqit shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Duke pozuar ulur e veshur me një minifund, këngëtarja hodhi në pah këmbët e saj joshëse.

Projekti i fundit i lansuar nga Kida është ‘Pe du’, e publikuar në muajin qershor dhe ka marrë mbi 3 milionë klikime.