Orhidea Latifi-Kida është shndërruar në një emër shumë të dashur për publikun, duke i bërë ata për vete me projketet e saj muzikore.

Së fundi, Kida ka postuar një video në profilin e saj në Instagram, në të cilën shfaqi një video, shkruan lajmi.net.
Në atë video, me titull “Të duam”, fansat i kishin bërë bashkë në një vend disa momente interesante të takimit me të.

Ajo u shpreh e emocionuar për këtë dhe e ripostoi në prifilin e saj duke i quajtur ata fuqi për të vazhduar me projektet muzikore.