E bën edhe ajo! Khloe Kardashian ka treguar anën e pasme të saj derisa ka hipur në një Vespa. Ajo me këtë ka promovuar firmën e “Good American” për mini funde

Khloe Kardashian ka zbuluar një mënyrë të re dhe creative për të promovuar linjën e veshjeve “Good American”.

Javën e kaluar ajo pozoi me këtë firmë në një Porsche 911 Targa. Kurse këtë të enjte ylli I “Keeping Up Ëith Kardashian ka përdorur një skutertë tipit Vespa për të shpërndarë mesazhin për këtë firmë.

Edhe çmimi I këtij çmimi nuk është I lirë pasi që kushton 159 dollarë