Ish ylli i Towie, Abi Clarke ka treguar rezultatet e operacionit të saj 8000 funtash për të përmirësuar fizikun e saj…pasi që ka pasur intervenime në në buzë por edhe në të pasme

Ajo po ashtu bëri pak karrierë më 2013 në “The Only Way is Essex”, por u përballë me kritika kur rriti gjoksin e saj.

Mirëpo, më rëndësi është se bukuroshja po e shijon transformimin e saj – pasi që ka treguar këto asete pasi i bëri operacion në Izmir të Turqisë.

Ish ylli i Towie, me krenari ka ekspozuar këto asete në Marbella dhe duket në formë dhe e ka marrë veten pas operacionit.