Ajo ka qenë pjesë e ngjarjeve të mëdha të modës në botë, të cilat e kanë bërë të jetë një nga supermodelet më të kërkuara në botë, siç janë Fendi, Balmain dhe Victoria Secret.

Dhe Kendall Jenner i shtoi edhe një tjetër emër ekskluziv listës së saj, derisa pozoi për gjigantin La Perla, për koleksionin Vjeshtë/Dimër 2017,

Modelja 21 vjeçare tregoi fizikun e saj të mrekullueshëm në veshje të ndryshme, derisa ka pozuar në mes lulesh në një vend që ngjan me një pyll.

Bukuroshja ka ekspozuar trupin, sidomos këmbët e gjata seksi.