Ajo ishte akuzuar për ‘përvetësim kulturor’ në Twitter thjesht për përdorimin e një emoji për të festuar paraqitjen e saj një kopertinën e revistës së kohëve të fundit duke shfaqur atë dhe motrat dhe nënën e saj.

Por, Kendall Jenner e la pas këtë dhe doli për darkë me babain e saj Caitlyn Jenner, të hënën mbrëma në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Supermodelja dukej mjaft seksi dhe përplot stil, derisa tregoi barkun e sheshtë në një bluzë të shkurtër.

Mirëpo, 21 vjeçarja mbuloi fytyrën ndaj kamerave, duke mos dashur të fotografohej