Ajo u kritikua shumë muajin e kaluar, pasi postoi një fotografi me bikini.

Aktorja dhe modelja e famshme, Kelly Brook ka rënë pre e kritikave të ashpra pas muajin e kaluar pas publikimit të një fotoje me bikini.

Por ajo ka rrëzuar të gjitha kritikat të shtunën duke treguar se është format e saj trupore mahnitëse.

37-vjeçarja ka postuar një video në Instagram e veshur me bikini të kuqe, duke festuar që do të nxjerrë kalendarin e saj të ardhshëm dhe dukej shumë seksi.