Disa nga modelet më të famshme në botë u grumbulluan në Aspen të Kolorados për një set fotografik të “Victoria’s Secret” me fotografin Jerome Duran dhe regjisorin Michael Bay.

Të veshura të gjitha si kaubojse, modelet pozuan duke treguar format fantastike. Candice Swanepoel dhe Alessandra Ambrosio veçuan mbi të tjerat.

Në setin fotografik ishin edhe Taylor Hill, Lais Ribeiro, Elsa Hosk, Jasmine Tookes dhe Stella Maxwell