Krijimi më i fundit muzikor i Flori Mumajesit dhe djemve të Threedots duket se është shumë pranë realizimit të synimit.

Ka vetëm 48 orë që është publikuar dhe Karma po iu afrohet 1 milion klikimeve në Youtube, por suksesi i këngës së djemve të Three dots vazhdon edhe tej kësaj.

Karma, kënga e sjellë në spanjisht nga Flor Mumajesi, Bruno, Klajdi dhe Dj Vicky, është renditur edhe nga platforma muzikore Vevo me 14 milionë ndjekës në listën e këngëve latine.

Latine për nga gjuha, për nga ritmet e me sa duket edhe për nga suksesi!