Këngëtari Justin Bieber ka arritur famë të madhe që në ditët e para kur është shfaqur në skenë.

Tashmë, ai po shënon suksese të shumta në karrierën e tij, duke lënë prapa shumë artistë të tjerë.

Këngëtari ka lansuar dje projektin më të ri me titull ‘Friends’, të cilën këngë e solli në bashkëpunim me Blood Pop dhe atë vetëm në versionin audio.

Para këtij projekti, Bieber kishte publikuar edhe versionin remix të hitit botëror ‘Despacito’, që mlodhi mbi 119 milionë klikime.