Fanny Negueshan, ish e fejuara e Mario Balotellit, tani është e dashura e Mario Leminas.

Futbollisti i ri i Southamptonit, Mario Lemina, i transferuar nga Juventusi ditë më parë, është parë duke kaluar kohë me ish-të fejuarën e Mario Balotellit, Fanny Neguesha.

Balotelli kishte pasur një lidhje të parehatshme me bukuroshen belge dhe siç duket tani ajo është duke e provuar fatin me dikë tjetër.

Kjo foto e Leminas dhe Negueshas është postuar në rrjetet sociale dhe çifti duken jashtëzakonisht të lumtur