Bukuroshja e njohur, Jojo Babie u është kthyer aktiviteteve të saj në rrjetet sociale.

Ajo ka realizuar një selfie para pasqyres, ku padyshim duket në formë të duhur.

Kujtojmë se Babie ndryshe pas vetës numëron hic më pak se 7 milionë ndjekës në Instagram, dhe jo rrallë herë provokon me pozat e saj.