Diva e skenave botërore Jennifer Lopez si çdo herë edhe kësaj radhe u bën konkurrencë të gjitha vajzave të reja me linjat perfekte trupore.

Ajo ka ndarë me fansat disa prej këtyre fotografive të realizuara për ‘Paper Magazine’ , në të cilat mori mijëra komente dhe pëlqime.

Fansat e quanin atë ‘mbretëreshë’ dhe vërtetë ashtu dukej me kurorën në kokë.