Mëngjesin e sotëm, të gjithë u habitëm nga postimi i fundit i këngëtares Jessie J.

Këngëtarja britanike kishte postuar në rrjetin social Instagram, një foto me këngëtarin me origjinë shqiptare Stanaj.

Jessie J shkruan: ‘Më në fund takova këtë makineri të shtrirjes së vokalit, Stanaj’, transmeton visionplus.

Stanaj është në hapat e parë të karrierës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka fituar zemrat e shumë fansave. Por, mesa duket, Jessie J është fansja e tij numër një në Britani!