Nuk dihet ende nëse është e vërtetë se foshnjave të famshme do t’i shtohet edhe një vogëlushe.

Jennifer Lopez ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet barku paksa i fryrë dhe gjinjtë.

Kjo ngjallur dyshime te ndjekësit e këngëtares e kanë pyetur kolumbianen “Mos je shtatzënë?, Shtatzënë?”.

Lopez ka kohë që është në lidhje me ish-sportistin Alex Rodriguez, dhe nëse konfirmohet ky do të ishte fëmija i parë i përbashkët i tyre.

Kujtojmë se si Alex ashtu edhe Jennifer kanë nga dy fëmijë nga martesat e mëparshme.