Ajo është një nga divat e muzikës në dekadës së fundi, pasi po dominon tregun muzior ndërkombëtar prej shumë vitesh. Bëhet fjalë për Jennifer Lopezin, e cila tashmë i numëron 48 vite mbi shpatulla, por megjithatë ngjan me një vazjë të re për sa i përket pamjes së saj

J.Lo ka mahnitur me imazhet e fundit të publikuara në Instagram. E veshur me të brendshme seksi, ka treguar të pasmet me ‘tanga’ në të cilat ka tërhequr shumë vëmendjen

Jennifer Lopez njihet për sigurinë që ka në vetvete dhe stilin e saj pavarësisht që tashmë ka arritur një moshë të shtyrë. Jennifer, në fakt po u bënë konkurrencë vajzave të reja.