Jennifer Lopez edhe pse është pothuajse 50 vjeç, vazhdon të mbetet një femër në superformë.

Ylli i muzikës po shijon lidhjen e saj me Aleks Rodriguez, i cili është rreth gjashtë vjet më i ri se ajo.

Cifti është fotografuar mbrëmjen e djeshme teksa dilte nga një restorant në New York, të kapur për dore për dore dhe shumë elegant.