Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez përveç se njihet për hitet e saj ajo është shumë e përfolur për fizikun e saj.

Sidomos janë të pasmet bombastike të këngëtares ato që marrin gjithë vëmendjen në çdo paraqitje që bën JLo.

Por, këto linja Jennifer Lopez i arrit duke u djersitur shumë në palestra sportive dhe bën që askush mos ta diskutojë moshën e saj.

Këtë fakt e ka treguar përmes postimeve të fundit në rrjete sociale.