Reperi Ledri Vula është shumë i angazhuar në këtë sezonë, duke qenë i pranishëm në shumë vende, brenda dhe jashtë vendit.

Pak minuta më parë, reperi ka postuar disa foto dhe video në Insta-Story në të cilat tregoi një veturë të tipit Lamborghini, shkruan lajmi.net.

Pasi e publkoi veturën super-luksoze, Ledri solli edhe video gjatë shëtitjes me Lamborghini, rrugëve të Ulqinit.

Nuk dihet nëse kjo veturë është e Ledrit apo e ndonjë miku të tij, megjithatë dukej se reperi po kalonte për mrekulli.