Modelja Emily Ratajkowki edhe njëherë ka guxuar ta tregojë trupin e saj derisa ka reklamuar të brendshme seksi për fushatn DKNY. Ajo është një bukuroshe natyrale

Modelja 26 vjeçarja ka treguar formë të jashtëzakonshme në të brendshme, derisa ka bërë një fotosesion të nxehtë në New York.

 Emily ka qenë njëra prej supermodelëve më të përfolura vitin e kaluar derisa ka reklamuar shumicën e herëve linjat e veshjeve intime.

Duket se karriera e suksesshme e modeles ngadalë po shkon në një etapë tjetër, pasi që Emily po synon që të bëhet edhe aktore.

Vitin e ardhshëm atë do ta shohim në tre filma të ndryshëm, por deri atëherë “kulloteni” sytë me këtë bukuri natyrale dhe tepër seksi.