Këngëtarja e njohur kosovare që ka arritur famë ndërkombëtare, Era Istrefi këto ditë ka udhëtuar drejt Amerikës.

Arsyeja e këtij udhëtimi duket të jetë finalizimi i punës rreth projektit të saj më të ri me French Montanën, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Era po sjell foto nga vendet që po vizaton, në ato foto si zakonisht shfaqet me shumë stil dhe unike.

Në fotografitë e fundit, Era u shfaq shumë sportive, duke kombinuar të bardhën, të kuqen dhe të zezën.