Reperi Noizy është përfolur për lidhje me femra super tërheqëse.

Një nga më të fundit për të cilën madje u tha se dhe mund të ishin fejuar është Jenna Jenovich.

Ajo është një nga femrat kryesore në klipin e këngës ‘A të kujtohet’ të reperit. U duk se Noizy krijoi shumë afrimitet me të dhe postoi disa foto në rrjetet sociale që shtuan më tepër dyshimet për një lidhje mes tyre.

Por këtë herë Jenna ka ndezur rrjetin me fotot e saj gjysmë nudo dhe super sensuale. Modelja është shfaqur topless duke tërhequr sërish vëmendjen e të gjithëve.