Modelja Chantel Jeffries është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë vendoset në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja 23-vjeçare nuk nguron të shpërndajë fotografi mjaft provokuese nga jeta e përditshme.

Këtë herë, ajo ka zgjedhur të publikojë në Instagram disa shkrepje nga shtrati i saj dhe jo vetëm.

Ish e dashura e këngëtarit Justin Bieber shfaqet mjaft në formë dhe gati për të shkëlqyer në pasarelat e modës.

Që prej ndarjes nga Justin, asaj i mungon një partner në krah.