Muajin e kaluar ajo mohoi se kishte implante në të pasmet, duke treguar se të pasmet e saj bombastike janë falë punës së madhe në palestër dhe dietës.

Dhe të enjten, australiania Iggy Azalea ekspozoi të pasmet tejet seksi në një video të publikuar në rrjete sociale,

Në videon e publikuar në Instagram 27 vjeçarja ka fokusuar tek kamera fundshpinën perfekte për tu pasur zili.