Ajo njihet për paraqitjet e saj në tepihun e kuq dhe nëpër pista.

Dhe Heidi Klum ka vazhduar të mahnis me pamjen e saj edhe të dielën në Kaliforni, ku u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards 2017”

Supermodelja gjermane tregoi asetet e saj me një fustan të hollë me detaje të thurura, duke ekspozuar thuajse gjithçka nga trupi i saj, shkruan Daily Mail.

Prerja e thellë tek gjoksi, bëri që 44-vjeçarja të nxirrte gati krejt gjoksin