Zhveshjet e këngëtareve janë në modë këto kohë, aq sa lajm përbën nëse ato dalin veshura në skenë. Këtij trendi i është bashkuare dhe Laci Kay Somers.

Ajo është cilësuar si vokalistja amerikane më seksi e të gjitha kohërave. Laci ka linja perfekte të trupit, të cilat nuk heziton t`i shfaqë në publik.

Profili i saj në Instagram është e mbushur me foto provokuese, ku nuk kanë munguar edhe fotot nudo.