Franca është duke u përgatitur për ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës

Futbollistët e Francës janë duke dhuruar spektakël në stërvitje, ku po përgatiten për ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

Lojtarët si Antonie Griezmann, Kylian Mbappe dhe Kingsley Coman kanë shënuar supergola.