Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më seksi dhe që ekspozon gjithnjë linjat e saj trupore

Në foton e fundit Vildanja pozon e zhveshur,kjo foto ka shkaktuar reagimin e shumë ndjekësve të saj në Instagram.