Pjesëmarrësja e dikurshme në reality-shoun televiziv ‘Big Brother Albania’, Françeska Jaçe, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Fotografitë, në të cilat vihet në pah bukuria e saj, dominojnë në profilin e bukuroshes në Instagram.

Prej disa ditësh, Françeska ka po kalon pushimet në Mykonos të Greqisë, nga ku ka publikuar disa fotografi me bikini.

Pjesëmarrësja e dikurshme në reality-shoun televiziv ‘Big Brother Albania’, Françeska Jaçe, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Fotografitë, në të cilat vihet në pah bukuria e saj, dominojnë në profilin e bukuroshes në Instagram.

Prej disa ditësh, Françeska ka po kalon pushimet në Mykonos të Greqisë, nga ku ka publikuar disa fotografi me bikini.

Një të tillë, ajo e ka publikuar edhe sot, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Françeska ndodhet mbi një motoçikletë dhe ka bërë një pozë që nuk e lë askënd të qetë.

Më poshtë mund të shikoni të tjera fotografi atraktive të njërës prej konkurrenteve më të bukura të ‘Big Brother’.