Ish banorja e Big Brother ka kaluar një verë të ‘ngarkuar’ me ditë relaksi.

Françeska Jaçe ka ndezur jetin për muaj të tërë me pozat e saj provokuese me bikini. Por këtë herë ajo ka surprizuar dhe çuditërisht qenka veshur.

 Kaq të mbuluar nuk e kishim parë prej kohësh Françeskën. Por edhe këtë herë ajo nuk ka mundur të mos ekspozojë gjoksin e saj, i cili e paska të vështirë të qëndrojë i mbuluar nën bluzë.

Qartësisht nga bluza e saj duke thithkat e gjoksit të cilat ajo mundohet ti ekspozojë sa më shumë. 

Global