Modelja e njohur me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese në të cilën ekspozon linjat e saj trupore.

Edhe këtë herë Martini ka dëshmuar se di të jetë në formë dhe të ruajë linjat e saj të mrekullueshme prej modele