Chantel Jeffries ka shfaqur format e saj përmes një poze të publikuar në Instagran të enjten.

23-vjeçarja, e cila kohët e fundit ka zbuluar se i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit, ka treguar gjoksin e saj dhe të pasmet seksi, shkruan Daily Mail,

“Ora 8 në Bali”, ka shkruar ajo sipër pozës së nxehtë të postuar për 2.9 milionë ndjekësit e saj.

E veshur me bikini të bardha dy-pjesëshe, ish e dashura e Justin Bieber, i ka lënë pak vend imagjinatës.