Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shkëndija – Milan

Shkëndija dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para ndeshjes së tyre të kthimit në Europa League.

Ndeshja e parë në Milano kishte përfunduar me fitore të vendësve 6:0, ndërsa takimi sonte do të zhvillohet nga ora 20:45.