Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sevillas e Romës.

Ndeshja mes Sevillas dhe Romës do të zhvillohet nga ora 22:00 në “Sanchez Pizjuan” dhe tashmë gjithçka është gati për trofeun “Antonio Puerta”.

Dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare dhe pritet të nisin këtë sfidë me lojtarët më të mirë, për të dhuruar spektakël për gjithë tifozët e pranishëm në stadium