Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Fiorentina

Real Madrid dhe Fiorentina kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre në kuadër të Trofeut Santiago Bernabeu.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të zhvillohet nga ora 22:45.

Real: Casilla; Achraf, Sergio Ramos, Nacho, Theo; Llorente, Ceballos, Asensio, Lucas Vázquez; Mayoral, Cristiano Ronald

Fiorentina: Sportiello; Olivera, Astori, Victor Hugo, Tornovic; Benassi, Carlos Sanchez – Veretout; Eysseric – Gio Simeone, Gil Dias