Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Nice

Napoli dhe Nice kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.