Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Craiovas.

Milan dhe Craiova do të përballen në “San Siro” nga ora 20:45. Milani i Montellas fitoi 1:0 ndeshjen e parë në udhëtim dhe çdo barazim sonte e dërgon në fazën “play-off” të Europa League