Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore Milan – Betis

Dy skuadrat Milan dhe Betis kanë publikuar formacionet zyrtare, par ndeshjes së tyre miqësore, që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Milan: Storari; Calabria, Bonucci, Zapata, Antonelli; Montolivo, Locatelli, Çalhanoglu; Suso, André Silva, Borini

Betis: Dani G.; Barragán, Mandi, Feddal, Tosca; Camarasa, De la Hoz, Guardado; Loren, Sergio León, Nahuel