Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United e Leicester City

Manchester United dhe Leicester City do të përballen në stadiumin “Old Trafford” nga ora 18:30, sfidë e vlefshme për xhiron e tretë të Premierligës, shkruan Gazeta Express.

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Jones, Blind, Matic, Pogba, Mata, Mkhitaryan, Martial, Lukaku.

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Morgan (c), Maguire, Fuchs, Mahrez, Ndidi, James, Albrighton, Okazaki, Vardy.