janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Hoffenheim – Liverpool

Hoffenheim dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Hoffenheim: Baumann; Kaderábek, Hübner, Bicakcic, Rupp; Vogt; Gnabry, Demirbay, Zuber; Kramaric, Wagner

Liverpool: Mignolet, Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno, Henderson, Can, Wijnaldum, Mane, Firmino, Salah