Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Atalanta – Roma.

Ndeshja mes Atalantës dhe Romës, fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Atalanta:

Roma: Alisson, Peres, Manolas, Jesus, Kolarov, DeRossi, Nainggolan, Strootman, Defrel, Dzeko, Perotti