Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Alavesit dhe Barcelonës.

Alaves dhe Barcelona do të përballen në stadiumin “Mendizorroza” nga ora 18:15, sfidë e vlefshme për xhiron e dytë në La Liga, shkruan Gazeta Express.