UEFA ka publikuar formacionet e mundshme për finalen e Superkupës së Evropës mes Real Madridit dhe Manchester United.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco, Benzema, Bale.

Manchester United: De Gea; Valencia, Lindelöf, Smalling, Blind; Herrera, Matic, Pogba; Rashford, Lukaku, Mkhitaryan.